




Пошта жәшігі PB-7C.КЛ РВ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат

Бұйымдардың габариттері есепке алынбай келтірілген
шығыңқы бөлшектердің (құлыптардың және т.б.) габариттері
Рұқсат етілген ауытқу +/-10 %
бұйымның салмағынан.
Бұйымның түсі фотосуретте көрсетілгеннен _х0003_ өзгеше болуы мүмкін.
Интеграцияға арналған кілт ұстағыш серіктестер мен интеграторларға ҚМС-ны ҚББЖ жүйелерімен интеграциялау үшін жеткізіледі. Бұл өнім терминалсыз кілт ұстаушы ретінде жеткізіледі.
Бүгінгі күні кореялық Virdi (AC-1100) және Prosoft Biometrics (BioSmart) терминалдарымен, Itrium (Borey Controller) және LockerBox терминалдарымен интеграция жүзеге асырылды. Сондай-ақ кілт ұстаушының кез келген басқа жүйелермен біріктіру мүмкіндігі бар.
Интеграторларға сұраныс бойынша ашық интернет протоколы қолжетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ) | 560x1960x730 |
| Салмағы (кг) | 40 |
| Қаңқа | болат құбыр 50х25мм |
| Қаңқаның түсі | серый (RAL9007) |
| Қаптау | жасанды былғарымен қапталған қалыңдығы 40 мм көбік резеңке |
| Қаптаманың түсі | cлоновая кость |
| Төсектегі номиналды жүктеме | 200 кг |
- Бағасы: 143 000 ₸






