




Пошта жәшігі PB-4C.КЛ РВ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат


Бұйымдардың габариттері есепке алынбай келтірілген
шығыңқы бөлшектердің (құлыптардың және т.б.) габариттері
Рұқсат етілген ауытқу бұйымның салмағынан +/-10%.
Бұйымның түсі фотосуретте көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
Хат-хабарларды қабылдауға және уақытша сақтауға арналған. Көп пәтерлі тұрғын үйлердің кіреберістерінде орнатылады
- Көп секциялы конструкция 0.7 мм болаттан жасалған.
- Негізгі нұсқада ол артқы қабырғасыз жеткізіледі.
- Тапсырыс бойынша артқы қабырғамен орындалуы мүмкін. Оған қоса стандартты жәшік бағасына 12%.
- Сонымен қатар, пәтердің нөмірі үшін пластикалық тереземен орындауға болады. Оған қоса 15 руб. секция үшін.
- Әрбір секцияда жеке кілт құлыпымен құлыпталатын есік бар (жинаққа 2 кілт кіреді).
- Заманауи сыртқы түрі, монтаждауға және пайдалануға ыңғайлы.
- Конструкция жеке есікті оңай ауыстыруға немесе жөндеуге мүмкіндік береді.
- Құрастырылған түрде жеткізіледі. Құлыптар жиынтықта. Жеке қаптамасы -Картон.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пошта жәшігінің түрі | секциялық көлденең |
| Ортақ есіктер саны | 4 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Жиынтықтағы кілттер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 383 мм |
| Тереңдігі | 186 мм |
| Биіктігі | 542 мм |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


