

Гидравликалық төмен домкрат TOR HHYG-101 (ДН10М50), 10т
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық төмен домкрат TOR HHYG шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге арналған. Ол табаны бар домкраттарды пайдаланғандағыдай жүк көтергіштігі мен тірек алаңын жоғалтпай, үстіңгі платформадағы ең төменгі көтеру деңгейіне ие.
Төмен домкраттар құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде ауыр техниканы, конструкцияларды дәл туралау және орнату үшін қолданылады.
TOR HHYG домкраттары жүк көтергіштігі 5 тоннадан 200 тоннаға дейін ұсынылған.
Төмен домкраттар құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде ауыр техниканы, конструкцияларды дәл туралау және орнату үшін қолданылады.
TOR HHYG домкраттары жүк көтергіштігі 5 тоннадан 200 тоннаға дейін ұсынылған.
Қосымша ақпарат
TOR бренді
Салмағы, кг 2.5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қабылдау биіктігі | 108 мм |
| Көтеру биіктігі | 158 мм |
| Жүк көтергіштігі | 10000 кг |
| жылжымалы домкрат | Жоқ |
| Өз салмағы | 2.5 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Гидравликалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 83 мм |
| Ұзындығы | 55 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыртқы диаметрі, мм | 64 |
| Ішкі диаметрі, мм | 44 |
| Өлшемдері (мм) | 83x60 |
| Жүк көтергіштігі, т | 10 |
| Поршень өзегінің диаметрі, мм | 38 |
| Сорғы моделі | HHB-700C |
| Жүктеме, кН | 106 |
| Май цилиндрінің көлемі, см3 | 75 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өзек жүрісі, мм | 50 |
- Бағасы: 33 142 ₸

