
Гидравликалық қол сорғы TOR HHB-700A
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біздің каталогта біз тиімді сатып алуды ұсынамыз Гидравликалық қол сорғы TOR HHB-700A қолжетімді бағамен.
TOR HHB-700A гидравликалық қол сорғысын біздің сайттан сатып алу арқылы сіз жоғары сапалы техникалық кеңес алуға және барлық қажетті жабдықтар мен тиісті өнімдерді таңдауға кепілдік бересіз.
**толығырақ☝ сипаттамаларды қараңыз**
Қосымша ақпарат
TOR бренді
Салмағы, кг 16.8
бізге Қоңырау шалыңыз☎️ +7-708-983-50-83
немесе What's App сайтына жазыңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жоғары қысымды жең ұзындығы | 1.8 м |
| Қысым айдау сатыларының саны | 2 |
| Максималды қысым | 700 бар |
| Гидравликалық сорғы түрі | қолмен |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16.8 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ұзындығы | 715 мм |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Майдың сыйымдылығы, см3 | 3200 |
| Өлшемдері (мм) | 715х120х200 |
| Ең аз жұмыс қысымы, бар | 20 |
| Шаңнан қорғайтын қалпақшасы бар муфта | R2 3/8 |
| Мұнайдың пайдалы сыйымдылығы, см3 | 2700 |
| Штанганың өткізу қабілеті (min қысым), см3 | 13 |
| Штанганың өткізу қабілеті (мах қысымы), см3 | 2.3 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Түрі | Қолмен |
| Сорғы түрі | Біржақты |
- Бағасы: 126 012 ₸

