


Бұрылмалы роликті платформа TOR CRA-9 г/п 15 т (N)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біздің каталогта біз тиімді сатып алуды ұсынамыз Бұрылмалы роликті платформа TOR CRA-9 г/п 15 т (N) қолжетімді бағамен.
Сатып ала отырып Бұрылмалы роликті платформа TOR CRA-9 г/п 15 т (N) біздің сайтта сізге сапалы техникалық кеңес алуға және барлық қажетті жабдықтар мен тиісті өнімдерді таңдауға кепілдік беріледі.
Қосымша ақпарат
Бренд TOR
Салмағы, кг 30
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жүк көтергіштігі | 15000 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 110 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 308 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 410 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 120 |
| Жүк көтергіштігі, т | 15 |
| Роликтер саны, дана | 9 |
| Дөңгелектердің материалы | Полиуретан |
| Түрі | айналмалы |
| Қаптаманың ені, мм | 315 |
- Бағасы: 70 604 ₸

