
TOR CRA платформасына арналған тұтқа-9/12 (N)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 50 |
| Ұзындығы, мм | 1600 |
| Платформа түрі | CRA-9/12 |
| Қаптаманың ені, мм | 560 |
- Бағасы: 7 949 ₸

