


TOR COT 0,35 т 1,4 м гидравликалық қол бөшкеге арналған жинақтағыш
Стабелер бөшкокантователь TOR ҰЯЛЫ 0.35Т/1.4М — Бөшкелерді көтеруге, тасымалдауға және жиектеуге (еңкейтуге, аударуға) арналған арнайы жинақтаушы. Модель бөшкелерді аудару үшін сенімді бөшке ұстағышымен және құрт тәрізді қолмен беріліс қорабымен жабдықталған. Жинақтағышты өңдеу оңай және техникалық қызмет көрсету қызық емес. Бөшкенің максималды салмағы 350 кг болуы мүмкін, бұл негізінен бөшкелерге құйылған барлық дерлік материалдарды қамтиды. Бұл модельдің кемшіліктеріне тек бөшкені алып, оны тек тегіс жерлерден: еденнен, сөрелерден қоюға болатынын жатқызуға болады. Бұл жинақтағыштың көмегімен паллеттерден бөшкелермен жұмыс істеу мүмкін болмайды. 1.4 метр көтеру биіктігі бөшкелерді 2 қабатқа орналастыруға мүмкіндік береді. TOR өндірісінің қойма техникасы – бұл уақытпен тексерілген заманауи әзірлемелер мен шешімдердің үйлесімі. Осылайша компания өз жабдықтарының сапасы мен пайдаланудың қарапайымдылығына қол жеткізеді. Модельдер қатарында үнемді модельдер де, қарқынды жүктемелерге арналған модельдер де болады. Бөшке жинағыш TOR 0,35Т/1,4М ұяшық— бөшкелерді көтеру, тасымалдау және жиектеу (еңкейту, аудару) үшін жасалған арнайы жинақтағыш. Модель бөшкелерді аудару үшін сенімді бөшке ұстағышымен және құрт тәрізді қолмен беріліс қорабымен жабдықталған. Жинақтағышты өңдеу оңай және техникалық қызмет көрсету қызық емес. Бөшкенің максималды салмағы 350 кг болуы мүмкін, бұл негізінен бөшкелерге құйылған барлық дерлік материалдарды қамтиды. Бұл модельдің кемшіліктеріне тек бөшкені алып, оны тек тегіс жерлерден: еденнен, сөрелерден қоюға болатынын жатқызуға болады. Бұл жинақтағыштың көмегімен паллеттерден бөшкелермен жұмыс істеу мүмкін болмайды. 1.4 метр көтеру биіктігі бөшкелерді 2 қабатқа орналастыруға мүмкіндік береді.
Жинақтағыштың ерекшеліктері:
• Бөшкелерді жиектеуге арналған арнайы орындау
• Операторды шынжырлардан және жүктерден қорғауға арналған қорғаныс торы
• Сенімді гидравликалық көтеру және жиектеу механизмі.
*толық ақпарат☝ сипаттамаларды қараңыз*
бізге Қоңырау шалыңыз☎️ +7-708-983-50-83
немесе What's App сайтына жазыңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Көтеру биіктігі | 1400 мм |
| Жүк көтергіштігі | 350 кг |
| Өз салмағы | 155 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Қол |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ұзындығы | 1190 мм |
| Ені | 890 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бөшкенің биіктігі, мм | 915 |
| Бөшкенің диаметрі, мм | 600 |
| Бұрылу радиусы, мм | 875 |
| Жетек доңғалағының өлшемі, мм | 180х50 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Көтеру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 25 |
- Бағасы: 423 411 ₸

