
Өздігінен жүретін жинақтағыш 1,5 т 3,5 м TOR IWS15S-3500 (ілесіп жүретін)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біздің каталогта біз тиімді сатып алуды ұсынамыз Өздігінен жүретін жинақтағыш 1,5 т 3,5 м TOR IWS15S-3500 (ілесіп жүретін) қолжетімді бағамен.
Сатып ала отырып Өздігінен жүретін жинақтағыш 1,5 т 3,5 м TOR IWS15S-3500 (ілесіп жүретін) біздің сайтта сізге сапалы техникалық кеңес алуға және барлық қажетті жабдықтар мен тиісті өнімдерді таңдауға кепілдік беріледі.
Қосымша ақпарат
TOR бренді
Салмағы, кг 519
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Көтеру биіктігі | 3500 мм |
| Жүк көтергіштігі | 1500 кг |
| Өз салмағы | 469 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Электр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2280 мм |
| Ұзындығы | 1750 мм |
| Ені | 820 мм |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың ұзындығы | 1125 мм |
| айырлардың ені | 560 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея, Қ/А | 24/75 |
| Аккумулятордың салмағы, кг | 50 |
| Аккумуляторсыз салмағы, кг | 469 |
| Шығарылған күйдегі биіктік, мм | 3990 |
| Бүктелген күйдегі биіктігі, мм | 2280 |
| Корпустың биіктігі, мм | 760 |
| Көтеру биіктігі, мм | 90 |
| Көтеру биіктігі, мм | 3500 |
| Сабы бар биіктігі, мм | 1320 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 2300 |
| Аккумулятордың габариттері, мм | 2х(260х172х214) |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1800 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1500 |
| Айырлардың ұзындығы, мм | 1125 |
| Жерді тазарту, мм | 30 |
| Доңғалақ базасы, мм | 1231 |
| Дөңгелектер саны, дана | 4 |
| Дөңгелектердің материалы | Полиуретан |
| Қозғалыс қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0.65 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 2.2 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 1750 |
| Жалпы ені, мм | 820 |
| Қозғалыс | Толығымен электрлік |
| Еңсерілетін еңіс (жүкпен/жүксіз), % | 44382 |
| Бұрылу радиусы, мм | 1460 |
| Жетек доңғалағының өлшемі, мм | 210 |
| Теңгерімнің айналмалы дөңгелектерінің өлшемі, мм | 180 |
| Төсеме біліктерінің өлшемі, мм | 78 |
| Бақылау жүйесі | STAXXA6101 |
| Түсіру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 92/85 |
| Қозғалыс жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), км/сағ | 3,5/4 |
| Көтеру жылдамдығы (жүкпен/жүксіз), мм/с | 100/112 |
| Батарея түрі | GEL |
| Жетек түрі | Электрлік |
| Тежегіш түрі | Электромагниттік |
| Айырлардың қалыңдығы, мм | 54 |
| Жүктеме орталығы, мм | 600 |
| Айырлардың ені, мм | 560/680 |
| Корпустың ені, мм | 403 |
| Бір айырдың ені, мм | 160 |
| Өту жолының ені (1000х1200 паллет), мм | 2305 |
| Өту жолының ені (800х1200 паллет), мм | 2230 |
| Қаптаманың ені, мм | 850 |
- Бағасы: 1 593 696 ₸

