

ГБ цилиндрлеріне арналған арба-1 газ, 1 цилиндр (2 доңғалақ d 250мм, жанған. резеңке)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба платформасы бар металл жақтаудан және пневматикалық резеңке дөңгелектерден, шарды бекітуге арналған шынжырдан тұрады. Жүк көтергіштігі 435 кг, үлкен маржамен жеткілікті. Дөңгелектердің диаметрі 250 мм. ГБ – 1 арбасы оттегімен толтырылған 40 литрлік баллонды тасымалдауға арналған (және баллондардың ұқсас типтері үшін). Бірден 2 цилиндрден тасымалдайтын арбалардан айырмашылығы, бұл тасымалдау күшін айтарлықтай азайтуға мүмкіндік береді. Арба мен доңғалақтардың қарапайым, сенімді конструкциясы оны мәңгілікке дерлік етеді. Арба платформасы бар металл жақтаудан және пневматикалық резеңке дөңгелектерден, шарды бекітуге арналған шынжырдан тұрады. Жүк көтергіштігі 435 кг, үлкен маржамен жеткілікті. Дөңгелектердің диаметрі 250 мм. Арбаларды интернет-дүкеннен сатып алыңыз iron-lion.kz, өндірушіден кепілдік алыңыз. Барлық қажетті қосалқы бөлшектер мен дөңгелектер қоймада.
Қосымша ақпарат
TOR бренді
Салмағы, кг 9.6
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жүк көтергіштігі | 435 кг |
| Дөңгелектер саны | 2 д. (дана) |
| Өз салмағы | 9.6 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Алаңқайдың өлшемдері | |
| Алаңның ұзындығы | 300 мм |
| Алаңның ені | 200 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 440 |
| Түрі | оттегі баллондары үшін |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 1380 |
| Қаптаманың ені, мм | 510 |
| Өлшемдері (мм) | 510х440х1380 |
| Бренд | TOR |
| Жүк көтергіштігі, кг | 435 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 250 |
| Платформаның өлшемі, мм | 200х300 |
| Дөңгелектердің материалы | Резина |
| Дөңгелектер саны, дана | 2 |
| Көлемі, м3 | 0.3 |
| Баллонның көлемі, л | 1х40 |
- Бағасы: 34 807 ₸

