

TOR OCS-THE 10T электронды кран таразылары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 10 т құйылған алюминий корпусындағы TOR OCS-THE электронды кран таразылары. Жұмыс температурасының диапазоны -20-дан +40-қа дейін және су өткізбейтін басқару панелі таразыны ашық ауада пайдалануға мүмкіндік береді.
Осьтің айналасында 360° айналатын ілмекпен жабдықталған. Бұл конструкция габаритті емес жүктерді өңдеуге, жүктерді ыңғайсыз жағдайдан көтеруге және төсеуге мүмкіндік береді, сонымен қатар ілгекті бұру арқылы арқанды немесе арқанды бұрудың қажеті жоқ. итарқа бұл олардың қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады.
Үлкен жоғары контрастты қызыл LED дисплей кез келген жарықтандыру жағдайында көрінуді қамтамасыз етеді.
Ыңғайлы басқару үшін жиынтықта әрекет ету қашықтығы 10 м-ге дейінгі пульт бар.
Қоймаларда, құрылыс алаңдарында, сауда базаларында, өндірістік цехтарда, көлік деполарында, порттарда жұмыс істеуге ұсынылады. OCS-THE артықшылықтары:
Жинақтау:
Маманның кеңесі қажет болған жағдайда қойма техникасын таңдау бойынша жан-жақты ақпарат алу үшін сізге ыңғайлы байланыс әдісін пайдаланыңыз.
Техника TOR – бұл уақытпен тексерілген заманауи әзірлемелер мен шешімдердің үйлесімі. Осылайша компания өз жабдықтарының сапасы мен пайдаланудың қарапайымдылығына қол жеткізеді. Модельдер қатарында үнемді модельдер де, қарқынды жүктемелерге арналған модельдер де болады.
Осьтің айналасында 360° айналатын ілмекпен жабдықталған. Бұл конструкция габаритті емес жүктерді өңдеуге, жүктерді ыңғайсыз жағдайдан көтеруге және төсеуге мүмкіндік береді, сонымен қатар ілгекті бұру арқылы арқанды немесе арқанды бұрудың қажеті жоқ. итарқа бұл олардың қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады.
Үлкен жоғары контрастты қызыл LED дисплей кез келген жарықтандыру жағдайында көрінуді қамтамасыз етеді.
Ыңғайлы басқару үшін жиынтықта әрекет ету қашықтығы 10 м-ге дейінгі пульт бар.
Қоймаларда, құрылыс алаңдарында, сауда базаларында, өндірістік цехтарда, көлік деполарында, порттарда жұмыс істеуге ұсынылады. OCS-THE артықшылықтары:
- 360° айналу мүмкіндігі бар айналмалы ілмек
- Құйылған алюминий корпус
- Ілмек пен құлақша қарқынды жүктеме үшін жоғары сапалы легирленген болаттан жасалған
- Биіктігі 30 мм дисплейдегі үлкен таңбалар
- Жоғары контрастты қызыл жарықдиодты дисплей мен индикаторларды кез келген жарық жағдайында оқу оңай
- Пайдалану температурасы -20-дан +40°С-қа дейін
- Ылғалдан қорғалған басқару панелі
- Қашықтығы 10 м инфрақызыл қашықтан басқару пульті.
- Нөлдеу, тарифтеу, жинақтау
- Дірілдеген кезде көрсеткіштерді тұрақтандыру
- Батарея зарядының деңгейін бақылау
- Шамадан тыс жүктеме туралы авариялық сигнал
- Қуатты автоматты түрде өшіру
- Өлшем бірліктерін ауыстырып қосқыш
| Дәлдік сыныбы | МҰҒМ III сынып |
| Ыдыстың ауқымы | 100% толық масштабты |
| Нөл. Диапазон | 4% толық шкала |
| Максималды жүктеме | 150% толық шкала |
| Шамадан тыс жүктеме индикаторы | 100% толық масштабты |
| Батарея | 6В / 5Ач |
| Жұмыс уақыты | <80 сағ |
| Зарядтау құрылғысы | 9 В / 1500 мА |
| Басқару пультінің қолданылу аймағы | ?10 м |
Жинақтау:
- Таразы
- Басқару пульті
- Зарядтау құрылғысы
- Төлқұжат
Маманның кеңесі қажет болған жағдайда қойма техникасын таңдау бойынша жан-жақты ақпарат алу үшін сізге ыңғайлы байланыс әдісін пайдаланыңыз.
Техника TOR – бұл уақытпен тексерілген заманауи әзірлемелер мен шешімдердің үйлесімі. Осылайша компания өз жабдықтарының сапасы мен пайдаланудың қарапайымдылығына қол жеткізеді. Модельдер қатарында үнемді модельдер де, қарқынды жүктемелерге арналған модельдер де болады.
Қосымша ақпарат
Бренд
TORСалмағы, кг
29
Төлқұжат Электронды кран таразылары OCS 29.11.18
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | TOR |
| Батареяның қызмет ету мерзімі, сағ | 35 |
| Тұрақтандыру уақыты, бастап | 10 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 850 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 250 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 10000 |
| Пульттің әрекет ету қашықтығы, м | 10 |
| Өлшеудің дискреттілігі, кг | 5 |
| Пульт бар | инфрақызыл қашықтан басқару пульті |
| Жүк ілмегінің тұмсығы, мм | 52 |
| Дәлдік сыныбы (МЕМСТ OIML R 76-1-2011) | орташа |
| Ең жоғары рұқсат етілген жүктеме, кг | номиналды г/п 150% |
| Ең аз жүктеме, кг | 100 |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 85 |
| Өлшеу қателігі +/-, кг | 10 |
| Ашық ауада жұмыс істеу | + |
| Бекіту өлшемі (қапсырмалар), мм | 90 |
| Ілгектер арасындағы қашықтық, мм | 710 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Суретке сілтеме | https://eme54.ru/upload/iblock/e4d/2e4744b0-8bb3-11e2-acdd-50e54942c94a_c5ef63fc-c815-11e6-85b2-0cc47ad90504.jpeg |
| Температуралық режим | -0.5 |
| Дисплей түрі | 30 мм, 5 таңбалы жарықдиодты |
| Ілгектің қалыңдығы, мм | 36 |
| Салыстырып тексеру бөлімшесінің бағасы, кг | 5 |
| Салыстырып тексеру бөлімшелерінің саны | 2000 |
| Қаптаманың ені, мм | 350 |
- Бағасы: 204 391 ₸

