
Платформалы арба TOR ТП-3С (700х1200) тор жақтарымен және екі тұтқасымен (дөңгелектері 160 мм)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Платформалы арба TOR ТП-3С (700х1200) тор жақтарымен және екі тұтқасымен (дөңгелектері 160 мм) **толығырақ☝ сипаттамаларды қараңыз**
Платформалы ТП қол арбалары өнеркәсіптік салада қолдану үшін қажетті сипаттамаларға сәйкес келеді, қатаң сапа бақылауымен шығарылады және өндірістің қауіпсіздігі мен сапасының жоғары талаптарына жауап береді.
дәл қазір Қоңырау шалыңыз ☎️ 8-708-983-50-83
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жүк көтергіштігі | 435 кг |
| Борттар саны | 2 д. (дана) |
| Дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 810 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 700 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 32 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 300 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 1200 |
| Қамту | Ұнтақты бояу |
| Платформаның өлшемі, мм | 700х1200 |
| Түрі | Платформалық тормен және 2 тұтқамен |
| Табақтың қалыңдығы, мм | 1.2 |
| Қаптаманың ені, мм | 700 |
- Бағасы: 86 283 ₸

