
Аспалы бір арқалық көпірлі кран г/п 3,2 т аралығы 4,5 м
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біздің каталогта біз бір арқалық аспалы аспалы көпірлі кранды г/п 3,2 т аралығы 4,5 м қолжетімді бағамен тиімді сатып алуды ұсынамыз.
Г/п 3,2 т аралығы 4,5 м аспалы бір арқалық аспалы көпірлі кранды біздің сайттан сатып ала отырып, сізге сапалы техникалық кеңес алуға және барлық қажетті жабдықтар мен ілеспе өнімдерді таңдауға кепілдік беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Көтеру биіктігі, м | 36 метрге дейін |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 520 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 4700 |
| Жүк көтергіштігі, т | 3.2 |
| Қозғалыс қозғалтқышы, кВТ | 0,37 кВТ х 2 дана |
| Ұзындығы, м | 4.5 |
| Екі рельстің орталық арақашықтығы, м | 4.5 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,37 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 380В |
| Опция. Жұмыс тәртібі | 3К |
| Опция. Температуралық режим | (-40°C…+40°C) |
| Опция. Басқарма | Радиобасқару |
| Реборда, мм | 15 |
| Жұмыс режимдері | 2К |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 20м/мин |
| Температуралық режим | (-20°C…+40°C) |
| Басқарма | Басқару пульті |
| Қаптаманың суреті | Жоқ |
| Қаптаманың ені, мм | 440 |
- Бағасы: 1 593 042 ₸

