
Аспалы бір арқалық көпірлі кран бір аралықты г/п 10 т аралығы 15,0 м
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біздің каталогта сіз көпір крандарын, аспалы және тірек кран арқалықтарын бюджеттік бағамен сатып ала аласыз.
Бір арқалық аспалы бір аралықты крандар өнеркәсіптік салада қолдануға жарамды, қатаң сапа бақылауымен шығарылады және барлық талаптарға жауап береді.
Біздің интернет-дүкенде бір арқалық аспалы бір аралықты шүмектерге тапсырыс беру арқылы сіз әрқашан кәсіби кеңес ала аласыз, сонымен қатар қоймаңызды немесе өндірістік үй-жайыңызды заманауи құрал-жабдықтармен толық қамтамасыз ете аласыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Көтеру биіктігі, м | 36 метрге дейін |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 800 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 15200 |
| Жүк көтергіштігі, т | 10 |
| Қозғалыс қозғалтқышы, кВТ | 0,55 кВТ х 4 дана |
| Ұзындығы, м | 15 |
| Екі рельстің орталық арақашықтығы, м | 15 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,8 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 380В |
| Опция. Жұмыс тәртібі | 3К |
| Опция. Температуралық режим | (-40°C…+40°C) |
| Опция. Басқарма | Радиобасқару |
| Реборда, мм | 15 |
| Жұмыс режимдері | 2К |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 20м/мин |
| Температуралық режим | (-20°C…+40°C) |
| Басқарма | Басқару пульті |
| Қаптаманың суреті | Жоқ |
| Қаптаманың ені, мм | 540 |
- Бағасы: 7 274 064 ₸

