
Аспалы аспалы бір арқалық көпірлі кран г/п 10 т аралығы 6,0 м
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біздің каталогта сіз көпір крандарын, аспалы және тірек кран арқалықтарын бюджеттік бағамен тиімді сатып ала аласыз.
Бір арқалық аспалы бір аралықты крандар өнеркәсіптік нысандарда пайдалануға жарамды, барлық қажетті сертификаттарға ие және барлық талаптарға сай келеді.
Бір арқалық аспалы бір аралықты шүмектерді біздің интернет-дүкеннен сатып ала отырып, сіз әрқашан кәсіби кеңес ала аласыз және қоймаға арналған әртүрлі жабдықтар мен тиісті өнімдерді сатып ала аласыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Көтеру биіктігі, м | 36 метрге дейін |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 800 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 6200 |
| Жүк көтергіштігі, т | 10 |
| Қозғалыс қозғалтқышы, кВТ | 0,55 кВТ х 4 дана |
| Ұзындығы, м | 6 |
| Екі рельстің орталық арақашықтығы, м | 6 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,8 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 380В |
| Опция. Жұмыс тәртібі | 3К |
| Опция. Температуралық режим | (-40°C…+40°C) |
| Опция. Басқарма | Радиобасқару |
| Реборда, мм | 15 |
| Жұмыс режимдері | 2К |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 20м/мин |
| Температуралық режим | (-20°C…+40°C) |
| Басқарма | Басқару пульті |
| Қаптаманың суреті | Жоқ |
| Қаптаманың ені, мм | 540 |
- Бағасы: 5 310 132 ₸

