
Аспалы бір арқалық көпірлі кран бір аралықты г/п 10 т аралығы 12,0 м
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IRON-LION көпірлі крандарды, аспалы және тірек арқалық крандарды арзан бағамен сатып алуға болады.
Бір арқалық аспалы бір аралықты крандар өнеркәсіптік салада қолдануға арналған, қатаң сапа бақылауымен шығарылады және өндірістің қауіпсіздігі мен сапасының жоғары талаптарына жауап береді.
Бір арқалық аспалы бір аралықты крандарды біздің интернет-дүкеннен сатып ала отырып, сізге сапалы техникалық кеңес алуға, сондай-ақ қоймаңызды немесе өндірістік үй-жайыңызды заманауи құрал-жабдықтармен толық қамтамасыз етуге кепілдік беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Көтеру биіктігі, м | 36 метрге дейін |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 800 |
| Қаптаманың тереңдігі, мм | 12200 |
| Жүк көтергіштігі, т | 10 |
| Қозғалыс қозғалтқышы, кВТ | 0,55 кВТ х 4 дана |
| Ұзындығы, м | 12 |
| Екі рельстің орталық арақашықтығы, м | 12 |
| Көтеру қозғалтқышының қуаты, кВТ | 0,8 кВТ |
| Кернеу, Жылы | 380В |
| Опция. Жұмыс тәртібі | 3К |
| Опция. Температуралық режим | (-40°C…+40°C) |
| Опция. Басқарма | Радиобасқару |
| Реборда, мм | 15 |
| Жұмыс режимдері | 2К |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қозғалыс жылдамдығы, м/мин | 20м/мин |
| Температуралық режим | (-20°C…+40°C) |
| Басқарма | Басқару пульті |
| Қаптаманың суреті | Жоқ |
| Қаптаманың ені, мм | 540 |
- Бағасы: 6 901 536 ₸

