



Байланыссыз медициналық термометр Biothermet Infrared
Байланыссыз инфрақызыл термометр Biothermet® Infrared
Медициналық бұйымның қолданылу саласы және тағайындалуы
Емдеу-профилактикалық мекемелерде және тұрмыста.
Өлшеу
Өлшеу аралығы 15с, арақашықтық 1~3см шегінде.
Техникалық сипаттамалар
|
Сипаттамасы |
Инфрақызыл байланыссыз термометр |
|
Экран |
Сандық сұйық кристалды |
|
Өлшеу орны |
Нысанның маңдайы мен беті |
|
Өлшеу диапазоны |
Дене температурасын өлшеу режимі: 32,0°C~43,0°C (89,6°F~109,4°F) Нысанның температурасын өлшеу режимі: 0,0~100,0°C (82,0°F~199,9°F) |
|
Температураны өлшеу бірлігі |
°C/°F |
|
Экран ажыратымдылығы |
0,1°C/°F |
|
Дәлдік |
±0,2°C/±0.4°F (36,0°C~39,0°C (96,8°F~102,2°F) |
|
Жад функциясы |
20 мән |
|
Сигнал |
Өлшеуді қосқанда және бастағанда бір қысқа Біреуі < 37,5°C/99,5°F температурада қысқа 337,5°C/99,5°F температурада он қысқа Істен шыққан жағдайда үш қысқа |
|
Экран түсі |
37,5°C/99,5°F төмен температурада жасыл, 37,5°C/99,5°F жоғары температурада қызыл |
|
Қуат көзі |
2 сілтілі ААА батареялары |
|
Қуатты өшіру |
60 секундтан кейін автоматты түрде, 8 секундтан кейін қолмен |
|
Батареялардың қызмет ету мерзімі |
Қалыпты жағдайда 500 ретке дейін пайдалану |
|
Жинақтау |
Пайдалану жөніндегі нұсқаулық |
|
Жұмыс ортасы |
Дене температурасын өлшеу режимі 10,0°C~40,0°C/50,0°F~104,0°F Нысанның температурасын өлшеу режимі 5°C~40,0°C/41,0°F~104,0°F - Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы < 85%. Ауа қысымы: 70-106 кПА |
|
Салмақ |
Шамамен 75 г (батареяларсыз) |
|
Өлшем |
151(е) х 53(е) х 41(е) мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Термометр түрі | Инфрақызыл |
| Термометрді қолдану әдісі | Байланыссыз |
| Өлшеу әдісі | Қолтықта (аксиллярлы), Маңдайда |
| Өлшеу дәлдігі +/- | 0.2 град. |
| Минималды температура | 32 град. |
| Максималды температура | 43 град. |
| Өлшем бірліктері | Фаренгейт °F, Цельсий °C |
| Максималды өлшеу уақыты | 1 сек |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Өлшеу аяқталғаннан кейін дыбыстық сигнал | Иә |
| Жоғары температурадағы дыбыстық сигнал | Иә |
| Автоматты түрде өшіру | Иә |
| Қуат элементтерінің түрі | AAA |
| Батареялар саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Ені | 53 мм |
| Биіктігі | 41 мм |
| Салмақ | 75 г |
- Бағасы: 16 200 ₸

