
FUBAG Пневмовинтоверт SR 60
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Пневмовинтоверт SR 60
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.772 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| (Жою) Max айналу сәті, н/м | 60 |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2774 |
| Max айналу сәті, н/м | 60 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100014 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | SR 60 бұранда қашаулары, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 50.00 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 205.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/497/s2y1rhkixx8nkch0xa57i5h43lzph1bi/100014_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/fa7/cyzs0zu709ggxfumddfwz1amybcqk7ds/100014_V3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/1de/s2e22tb180xmpl2yvh4wzsdnvx8fpp9c/100014_V4.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Пневмовинтоверт SR 60 |
| Айналу сәті, Нм | 60 |
| Ең жоғары баға | 3460.00 |
| Маркерлер | Сатып алушының таңдауы |
| Брутто салмағы, кг | 0,9 |
| Таза салмағы, кг | 0,69 |
| Ең төменгі баға | 3460.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Пневмовинтоверт SR 60 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Пневмовинтоверт SR 60 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | L7L28TA6HFAQQG, L7L28TA6H49B01, L7L28TA6GQQ95M |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин | 8000 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8547 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190106 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 131 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Қаламның түрі | Тікелей |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 100 |
| Шу деңгейі, дБ | 100,00 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/df4/ncj9y7sojgyjoalibeveqx3jqjnnnzei/fbgManual_SCREWDRIVER.pdf |
| Түсі | Күміс |
| Айналу жиілігі, айн/мин | 8000 |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260614313026 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

