
Пневматикалық доңғалақ 3.25/3.00-8 , осьтің ұзындығы 90 мм, мойынтірек 16 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68973 пневматикалық дөңгелегі учаске бойынша жүктерді тасымалдауға көмектеседі. Ол 689155, 689225, 689695 және 689635 сияқты көптеген арбаларға сәйкес келеді. Доңғалақ екі болат шарикті мойынтіректермен жабдықталған, сондықтан ол тіпті тегіс емес жерде де арбаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Доңғалақ үздіксіз дәнекерленген тігісі бар болат дискінің арқасында ауыр жұмысқа төтеп бере алады. Жиектің ұнтақ жабыны жоғары коррозияға қарсы әсерді қамтамасыз етеді. Пневматикалық доңғалақ дірілді сіңіреді, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы. Дыбыссыз резеңке шина жұмыс кезінде қолайсыздықты тудырмайды, сондай-ақ үй-жайлардың ішінде жүктерді тасымалдау кезінде еден жабынын деформацияламайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |
| Диск материалы | Болат |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137957 |
- Бағасы: 3 842 ₸

