
Штык күрек, 185 х 280 х 1190 мм, тұтас металл, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 185 x 280 x 1190 мм болатын Sibrtech 61611 тұтас металл штангалы күрек құрылыс алаңында және үй іргесіндегі учаскеде қазу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Оның көмегімен жерді қазып, қопсытуға, шұңқыр қазуға, сусымалы материалдарды тиеуге болады. Жұмыс бөлігінің бүгілген үстіңгі жиегі жерге оңай енуге мүмкіндік береді, сондықтан күрекпен жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Кенеп өте серпімді, құрамында боры бар РУККИ болаттан жасалған, сондықтан майысқан кезде де бастапқы пішінін қалпына келтіреді. Жұмыс бөлігінің сына тәрізді пішіні күрекке иілуге беріктік береді. Шынықтырудың арқасында кенептің қаттылығы жоғары, демек ресурсы да жоғары. Тұтас металл конструкциясы күректің беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Сабы мен жүзі ұнтақ эмальмен қапталған, осылайша күректің жоғары коррозияға төзімділігіне қол жеткізіледі. Пластикалық тұтқа әсіресе материалдарды тиеу кезінде ыңғайлылықты арттырады. Тұтқаны бекітудің сенімділігі қос бекіту арқылы қамтамасыз етіледі — дәнекерленген қосылыс тойтармалармен нығайтылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА34.Н04575 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.НА34.Н04575.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1190 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 280 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | ручная дуговая сварка, заклепки |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | ұнтақ эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 185 мм |
| Штрих-код | 4606800059369 |
- Бағасы: 5 676 ₸

