
Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d115мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d115мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.218 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3641 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 10115-3 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, FM 180 /180 PLUS тас кескіш станок, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 10 |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Дискінің диаметрі, мм | 115 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 115 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 200.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/610/o6mbfdt9el7jgnk68s8y7jm8bsh9720j/BetonProD115_10115_3_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/d95/7k7yhooef73r2wmx7cotsegmi2l9xbui/BetonProD115_10115_3_V3.jpg |
| Қысқаша атауы | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d115мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 630.00 |
| Ең төменгі баға | 630.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d115мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d115мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L0SHERA47, 4FB38L0SHDTLH9, 4FB38L0SHK77TL, 4FB38L0SHD1CMS |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6479 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110414 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 2,4 |
| Шиптордың ені | 175.00 |
| Штрих-код | 4260614312548 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

