
Лазерлік деңгей LX3, 10 м, ± 0,3 мм/1 м, 635 нм, 4 тік, 1 көлденең жазықтық, жіп 5/8"
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel LX3 әмбебап көп функциялы деңгейі қабырғаларда, едендерде және төбелерде белгілерді салу үшін жөндеу және құрылыс жұмыстарында қолданылады. Деңгей бетінде 4 тік және 1 көлденең сызықты проекциялайды. Лазердің толқын ұзындығының арқасында 635 Нм проекциялау қашықтығы 10 м. Тегіс емес бетке мінсіз сызық салу қиындық тудырмайды - ±0,3мм/м жоғары дәлдікпен автоматты нивелирлеу функциясы орнатуды жеңілдетеді. Артықшылықтары: Интуитивті түсінікті басқару панелінің арқасында арнайы дайындықсыз жұмыс істеу оңай. Еңкею бұрышы артқан жағдайда жұмыстың дәлдігі үшін дыбыстық және жарықтық хабарландыру іске қосылады. Лазерлерді кезекпен өшіру мүмкіндігі бар, бұл зарядты үнемдеуді қамтамасыз етеді, ал пайдаланылмаған сәулелер жұмыс кезінде алаңдатпайды. Айналмалы негіздің арқасында сәулені қажетті нысанға бағыттау оңай. Маятник тасымалдау кезінде кептеліп қалмас үшін тегіс сызық салуға мүмкіндік береді бір қалыпта бекіту мүмкіндігі бар. Жұмыстың ыңғайлылығы мен ұтқырлығы үшін қуат желіден де, батареялардан да қамтамасыз етілген. "OUTDOOR" режимі тіпті жарық жағдайда да сәуленің көрінуін қамтамасыз етеді. Құрылғы әртүрлі биіктікте жұмыс істеу үшін 5/8" бұрандалы штативке бекітіледі. Кіріктірілген көпіршік деңгейі құралды қосар алдында теңестіруге мүмкіндік береді. Микрометрлік бұранданың арқасында сәулені дәл баптау. Реттелетін штатив құрылғыны тегіс емес жерге орнатуға көмектеседі. Жиынтықта көзілдірік, сөмке және зарядтағыш бар. Корпустағы белдіктің және жеңіл салмағы 1,37 кг арқасында тасымалдаудың қарапайымдылығы. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.371 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 10 |
| Сәулелер саны | 5 |
| Жинақтау | сөмке, көзілдірік, зарядтағыш |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген |
| Штативтің астына ою | 5/8 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996140780 |
- Бағасы: 31 690 ₸

