
Полипропилен құбырларын дәнекерлеуге арналған аппаратқа тефлонмен қапталған саптамалар, D 20; 25; 32; 40 мм Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk 94286 саптамалары су құбыры жүйесін жөндеу және құру кезінде полипропилен құбырларын тиімді дәнекерлеуге арналған. Жеткізу көлеміне құбыр мен фитингтің герметикалық қосылуын, сондай-ақ ағып кетуден қорғауды қамтамасыз ететін диаметрі 20 мм, 25 мм, 32 мм және 40 мм болатын 4 жұп бөлік кіреді. Артықшылықтары: Жабыспайтын жабын саптамаларды балқытылған пластиктің оларға жабысып қалуынан қорғайды. Химиялық және термиялық әсерлерге жоғары төзімділік саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Саптамалар іс жүзінде ластанбайды, ал кез келген жабынды мақта матамен оңай кетіруге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.295 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 942-Насадки для пайки пластиковых труб |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996135304 |
- Бағасы: 1 940 ₸

