
ТВ-2 жылу зеңбірегі (желдеткіш жылытқыш) 220 В, 3 режим, желдеткіш, жылыту 1000-2000 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ТВ-2 жылу зеңбірегі үй-жайларды жылытуды, желдетуді және заттар мен беттерді қашықтықтан кептіруді қамтамасыз ететін үш режимде жұмыс істейді. Оны жабық типтегі қоғамдық, өндірістік және қосалқы үй-жайларда, сондай-ақ құрылыс алаңдарында пайдалануға болады. ТВ-2 желдеткіш жылытқышының өнімділігі сағатына кемінде 230 м3 құрайды. Негізгі жұмыс элементі ретінде тот баспайтын болаттан жасалған дөңгелек қыздыру элементі пайдаланылады, ол қарапайым құрылымымен және беріктігімен ерекшеленеді. Сондықтан желдеткіш жылытқышының кепілдігі 3 жыл, ал қызмет ету мерзімі кемінде 7 жыл. Артықшылықтары: Екі режим - 1000 Вт және 2000 Вт - қыздыру элементінің жұмысын әртүрлі тапсырмалар үшін реттеуге мүмкіндік береді. Кіріктірілген термостат қажетті температураны орнатуға және ұстап тұруға мүмкіндік береді. Термостат корпус қызып кеткен жағдайда қыздыру элементінің авариялық өшуіне, сондай-ақ өшірілгеннен кейін 1-2 минуттан кейін автоматты түрде іске қосылуына жауап береді. Бұл зеңбіректің сынуынан қорғауды қамтамасыз етеді. Корпус берік қаңылтыр болаттан жасалған. Қос қабырғалар жылу пистолетінің тиімділігін арттыруға және оны зақымданудан сенімді қорғауға мүмкіндік береді. Цилиндрлік конструкцияның арқасында ыстық ауаның бағытталған ағыны жасалады, сондықтан үй-жайларды жылыту және заттар мен беттерді кептіру уақыты қысқарады. Қорғаныс торлары бөгде заттардың ішке кіруіне жол бермейді, құбырлы электр жылытқышы мен желдеткіштің қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Ластанған жағдайда олар оңай тазаланады. Бекіткіш тұтқасы зеңбіректі дұрыс жерге бағыттау үшін (мысалы, қабырғаның белгілі бір бөлігін кептіру үшін) қажетті бұрылу бұрышына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Тірек аяқтары мен тұтқасы резеңке элементтері бар бір бөлік ретінде жасалған. Бұл желдеткіш жылытқыштың еденде тұрақты орналасуын қамтамасыз етеді және оны тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 255 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96432_96433_96434_96435_manual_print.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Максималды ток | 9,5 А |
| Жылыту кезіндегі қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки, защита от перегрева |
| Жылыту алаңы | до 25 кв. м |
| Қыздыру элементінің түрі | круглый тэн |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800061836 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

