
Бақшаға арналған арба, жүк көтергіштігі 120 кг, көлемі 58 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі жүктерді, соның ішінде құрылыс материалдарын тасымалдауға арналған арба. Жақтау ұнтақ эмальмен боялған, құбыр диаметрі 32 мм., қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм. Дөңгелекті қорғау доғасы жұмыс қауіпсіздігін ғана емес, сонымен қатар түсіру кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Шанағы мырышталған болаттан жасалған. Шанақ тіректері үлкен жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Арба камерасы бар пневматикалық доңғалақпен жабдықталған. Дөңгелекте екі шарикті подшипниктің болуы арбаның жүкпен оңай қозғалуын қамтамасыз етеді. Дөңгелектің дискісі дәнекерленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.526 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1355 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Раманың диаметрі | 28 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 58 л |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800052247 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

