
Мәрелік шегелер, (түйреуіштер) 23GA мәрелік пневматикалық шегеге арналған D 0.64 мм, ұзындығы 25 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 25 мм және диаметрі 0,64 мм Matrix 23GA әрлеу микрошпилькалары ағаш беттерді сенімді, бірақ мүмкіндігінше жасырын бекіту қажет болатын жағдайлар үшін тамаша шешім болып табылады. Шпилькалар кез келген маркалы пневматикалық шегемен жұмыс істеуге жарамды және жөндеу, құрылыс және монтаждау жұмыстарында қолданылады. Олар қымбат материалдарды ағаш жаймаларға бекітуге, жұмсақ жиһаздар мен сәндік интерьер бұйымдарын жасауға жарамды. Артықшылықтары: Шыңдалған болаттан жасалған, сондықтан олар сынбайды және материалдарды мықтап ұстайды. Шпилькалармен жұмыс істегенде материалдың алдыңғы жағына зақым келтіру қаупі жоқ, бұл әсіресе сәндік интерьер заттары үшін өте маңызды. Ең берік бекітуді қамтамасыз ету үшін желіммен біріктіруге болады. Қаптамаға 5000 данадан оралады — тіпті бір қаптаманы жиі қолданған кезде де ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.66 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147123 |
- Бағасы: 1 370 ₸

