
Құйылған, фрезерленген алюминий деңгейі, 3 саңылау, екі соққылы алаң, 235 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 235 мм алюминий матрицасы 34910 құйма деңгейі, фрезерленген, 3 тесігі және екі соққы төсемі бар, беттердің көлденең, тік және 45 градус бұрыштан ауытқуын тексеруге арналған. Құрал орындалатын жұмыстардың дәлдігін айтарлықтай арттырады, құрылыс алаңындағы жеке шеберлер мен кәсіпқойларға, әртүрлі құрылымдарды жөндеу және монтаждау кезінде пайдалы болады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыдеңгей берік және коррозияға төзімді алюминий профилінен жасалған.Көпіршікті ампулаларды орнату кезінде бақылау электронды әдіспен жүзеге асырылады, бұл құрылғының сенімділігін арттырады.Фрезерленген төменгі жиек қатені 0,5 мм/м дейін азайтуға мүмкіндік береді.Екі соққы жастықшасы материалдарды кішкене резеңке балғамен қосымша тегістеуге мүмкіндік береді.Деңгей корпусында сызықтық өлшемдерді жүргізуге арналған шкала бар.Ұзындығы 235 мм құралмен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Ұзындығы | 235 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 349-Уровни трапециевидные ударопрочные |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996145112 |
- Бағасы: 4 178 ₸

