
V - тәрізді пластикалық тұтқа, диаметрі 32 мм, күшейтілген, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 32 мм Sibrtech 68439 пластиктен жасалған арматураланған V-тәрізді тұтқасы ыңғайлырақ және сенімдірек ұстау үшін күрек тұтқаларына орнатылады. Оның арқасында пайдаланушы аз күш жұмсайды және омыртқаға жүктеме азаяды. Өнім бақшада және бақшада жұмыстарды орындау үшін пайдалы. Артықшылықтары Тұтқа аязға төзімді полипропиленнен жасалған, бұл оны кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға мүмкіндік береді. Қаттылық қырлары тұтқаның жүктемелерге төзімділігін арттырады, сондықтан ол қарқынды пайдалану үшін жарамды. Диаметрі 32 мм қалыңдатылған тұтқа тұтқаның тұтқаға сенімді бекітілуіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полипропилен |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.145 кг |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6841-Черенки, рукоятки (зима) |
| Диаметрі | 32 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800062932 |
- Бағасы: 385 ₸

