
Арматураланған пластикалық тұтқа 32 мм, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68428 арматураланған пластик тұтқасы диаметрі 32 мм, мысалы, 68412, 68409, 68408, 68423 және 68424 шламдар үшін жарамды. Күрекпен жұмысты ыңғайлы етеді, себебі құралды ұстауды жеңілдетеді. Жылдың суық мезгілінде пайдалануға болады, өйткені аязға төзімді полипропиленнен жасалған. Тұтқа саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыжүктемеге төзімділік — тұтқа қатайтқыштармен күшейтілген.Ыңғайлы тұтқа — корпуста саусақ асты ойықтары бар.Беріктік — қалыңдатылған тулейка тұтқаның тұтқаға сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полипропилен |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 684-Қалемшелер, саптар |
| Диаметрі | 32 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800061911 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

