
V - тәрізді пластикалық тұтқа, диаметрі 36 мм, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 36 мм болатын Sibrtech 68427 пластикалық V-тәрізді тұтқасы Sibrtech TM күректерімен және өлшемдері ұқсас басқа өндірушілердің үлгілерімен бірге қолданылады. Бұйым сенімді ұстағышты қамтамасыз етеді, төменгі арқадағы жүктемені жеңілдетуге және жұмысты тиімдірек орындауға көмектеседі. Тұтқа өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен тұтқаға тез бекітіледі. Артықшылықтары Аязға төзімді полипропилен — тұтқаны кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға болады. Жүктемелерге төзімділік — диаметрі 36 мм тулейка қалыңдатылған және қисық профильге ие. Жеңіл салмағы 123 г — тұтқа құралды ауырлатпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полипропилен |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.123 кг |
| Ұзындығы | 196 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 196 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 684-Қалемшелер, саптар |
| Диаметрі | 36 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800062017 |
- Бағасы: 595 ₸

