
Қосымша пластикалық тұтқа, диаметрі 32 мм, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68429 пластикалық қосымша тұтқасы диаметрі 32 мм тұтқаға орнатылған, 68409, 68408, 68412, 68423 және 68424 тармақтарымен үйлесімді. Сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және құралды бүйірден емес, жоғарыдан бағыттау арқылы жұмыс кезінде айтарлықтай күш салуға мүмкіндік береді. Аязға төзімді полипропиленнен жасалған, сондықтан оны нөлден төмен температурада пайдалануға болады. Тұтқа жазғы коттеджде жұмыс істегенде, сондай-ақ қарды тазалау үшін пайдалы.Артықшылықтарытұтқа корпусының қатайтқыштары бар, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Саусақ асты ойықтарының арқасында тұтқа қолға мықтап орналасады.Қалыңдатылған тулейка тұтқаның сенімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полипропилен |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Ұзындығы | 136 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 136 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 134 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6841-Черенки, рукоятки (зима) |
| Диаметрі | 32 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800061928 |
- Бағасы: 555 ₸

