
Сырлауға арналған шыны матадан жасалған тор (2 х 2 мм), 1000 мм х 20 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 89061 2х2 мм, ұзындығы 20 м және ені 1000 мм ұяшықтары бар шыны талшықты бояу торы жарықтарды жабу, тігістерді қатайту, терезе алды және есік алды кеңістіктерін нығайту үшін қолданылады. Бетінің соққыға төзімділігін арттырады, торлы құрылымының арқасында бұдырлар мен ауа көпіршіктерін түзбейді. Тор құрылыс жұмыстары кезінде пайдаланылады.АртықшылықтаРытор температураның өзгеруіне, ылғалдың әсеріне және көгерудің пайда болуына төзімді полимерлі шыны талшықтан жасалған.Тордан жасалған шыны талшық жоғары созылу және жыртылу жүктемелеріне төтеп бере алады, сондықтан өнім ұзақ уақыт қызмет етеді.Арнайы жабысқақ қоспаны жағудың қажеті жоқ, сондықтан торды пайдалану өте оңай.Шыны талшықты тор агрессивті орталармен әрекеттескенде бұзылмайды, яғни оны кез келген құрылыс ерітінділерімен бірге қолдануға болады.Бұйым қауіпті заттарды бөлмейді және денсаулыққа зиян келтірмейді.Тордың материалы жанбайды, сондықтан ол өрт қаупін тудырмайды.Тор картон жеңге оралған, оны жою арнайы ережелерді сақтауды қажет етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 1.183 кг |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1000 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 85 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Серпянки |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 890-Серпянкалар |
| Ұяшықтардың өлшемі | 2х2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4044996143002 |
- Бағасы: 4 711 ₸

