
Тартқыш, 175 мм, сыртқы бекіткіш сақиналар үшін (19-60 мм), түзу жақтары (қысқыш) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 18340 тартқышы, ұзындығы 175 мм, түзу жақтары бар, диаметрі 19-60 мм сыртқы бекіткіш сақиналарды одан әрі механизм білігіне орнату немесе одан алу үшін босатуға арналған. Тартқыш саңылаулары бар сақиналар үшін қолданылады — оларға диаметрі 1,8 мм болатын ұштар салынған. Құрал шеберханада, автосервисте, сондай-ақ үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады.Артықшылықтары Тартқыштың жұмыс бөліктері хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл оның жоғары беріктік сипаттамаларына байланысты.Titan Finish коррозияға қарсы жабыны құралды тоттан қорғайды.Құю тұтқалары жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолыңызда ыңғайлы орналасады.Жоғары сапалы тартқыштың зауыттық ақауына 5 жылдық кепілдік.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.181 кг |
| Ұзындығы | 175 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 224 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158761 |
- Бағасы: 11 180 ₸

