
Тартқыш, 165 мм, сыртқы бекіткіш сақиналар үшін (19-60 мм), иілген жақтары (қысқыш) Өрескел
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 165 мм, иілген жақтары бар Gross 18341 тартқышы монтаждау немесе бөлшектеу үшін диаметрі 19-60 мм сыртқы бекіткіш сақиналарды босату үшін жұмыс істейді. Оның диаметрі 1,8 мм ұштары бар және сәйкес өлшемді құлақшалары бар сақиналар үшін қолданылады. Қисық губкалар жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Бекіткіш сақиналарды тартқыш автомобильдерді, тұрмыстық техниканы жөндеуге пайдалы, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады. Құралға 5 жылдық кепілдік беріледі, бұл оның жоғары сапасын растайды.Артықшылықтары Тартқыштың жұмыс бөліктері хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл оның жоғары беріктік сипаттамаларына байланысты.Titan Finish коррозияға қарсы жабыны құралды тоттан қорғайды.Құю тұтқалары жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолыңызда ыңғайлы орналасады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.181 кг |
| Ұзындығы | 165 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158778 |
- Бағасы: 12 324 ₸

