
Тартқыш, 175 мм, ішкі бекіткіш сақиналар үшін (19-60 мм), түзу жақтары (қысу) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 175 мм түзу жақтары бар Gross 18342 тартқышы қысу арқылы жұмыс істейді және диаметрі 19-60 мм ішкі құлыптау сақиналарын монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады, олардың саңылаулары ұштардың диаметріне сәйкес келеді — 1,8 мм. Құрал автомобильдерді, мотоциклдерді, велосипедтерді, тұрмыстық техниканы жөндеуге ыңғайлы.АртықшылықтаРықұлау сақиналарын алып тастаушы кернеулерге төзімді, себебі ол хром-ванадийлі болаттан жасалған.Болат бөлшектер коррозиядан арнайы Titan Finish жабынымен қорғалған.Құрал құйылатын тұтқалардың арқасында қолға мықтап орналасады.Тартқыштың сенімділігі зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдікпен расталады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.177 кг |
| Ұзындығы | 175 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158785 |
- Бағасы: 10 440 ₸

