
Тартқыш, 165 мм, ішкі бекіткіш сақиналар үшін (19-60 мм), иілген жақтары (қысу) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 165 мм иілген жақтары бар Gross 18343 тартқышы қысу арқылы жұмыс істейді және диаметрі 19-60 мм ішкі құлыптау сақиналарын орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Тартқыш ұштарының диаметрі 1,8 мм, ол сәйкес өлшемдегі саңылаулары бар сақиналар үшін жарамды. Қисық губкалар жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы. Құралдың кепілдігі 5 жылды құрайды, бұл оның жоғары сапасын растайды. Тартқыш автомобильдерді, мотоциклдерді, велосипедтерді және тұрмыстық техниканы жөндеу үшін қолданылады.АртықшылықтаРықұлау сақиналарын алып тастаушы кернеулерге төзімді, себебі ол хром-ванадийлі болаттан жасалған.Болат бөлшектер коррозияның пайда болуынан қорғалған, өйткені оларда арнайы Titan Finish жабыны бар.Құрал құйылатын тұтқалардың арқасында қолынан сырғып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.177 кг |
| Ұзындығы | 165 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158792 |
- Бағасы: 11 488 ₸

