
Алмас дискі, кесінді сегментті, 125 х 22.2 мм, жұқа, құрғақ кесу Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix ф125х22,2 мм 730627 кесінді сегментті алмас жүзі, жұқа, жаңа және ескі бетонды, тасты, гранитті, шлакоблокты, тротуар плиталарын, құмтас пен кірпішті тегістеуішпен құрғақ кесуге мүмкіндік береді. Оны жеке шеберханада да, құрылыс алаңында да кәсіби мәселелерді шешу үшін пайдалануға болады. Дискінің жұқа корпусы жұмыс процесін 20%-ға жылдамдатуға мүмкіндік бере отырып, құралдың жүктемесін азайтуға көмектеседі. 16 сегменттің артықшылықтары дискіні сумен салқындатпай-ақ әртүрлі материалдарда жұмысты жылдам орындауға мүмкіндік береді. Кесу қабатының ені 10 мм және гауһар тастардың жоғары концентрациясына байланысты қалақ мерзімінен бұрын тозу қаупінсіз материалдарды тез кеседі. Тығыз металл байламы гауһар тастарды жақсы ұстайды, олардың біркелкі тозуын, уақтылы ашылуын және толық өндірілуін қамтамасыз етеді. Жеделдетілген ыстықтай престеу технологиясы дискіні жоғары жүктемелерге және тозуға төзімді етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996135953 |
- Бағасы: 2 030 ₸

