
Пневматикалық доңғалақ 4.80/4.00-8 D 380 мм, ішкі мойынтірек D 12 мм, ось ұзындығы 90 мм PalisaD
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 68947 пневматикалық дөңгелегі арбаның көмегімен жүктерді тасымалдауға арналған. Ол 68918, 689183, 68935 және 68968 сияқты көптеген арбаларға сәйкес келеді. Шарикті мойынтіректері бар доңғалақ арбаның жоғары өткізгіштігін қамтамасыз етеді және күнделікті тегіс немесе борпылдақ жерде пайдалануға арналған. Артықшылықтары Жоғары ресурс, сенімділік және коррозияға қарсы әсер — дөңгелектің бүкіл шеңбері бойынша үздіксіз дәнекерленген тігісі және ұнтақ жабыны бар. Ыңғайлы жұмыс — пневматикалық доңғалақ арбаның жүктелуіне қарамастан дірілді сіңіреді. Дыбыссыз және қауіпсіз қозғалыс — резеңке шина еден жабынын бұзбайды және өте тыныш қозғалады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |
| Диск материалы | Болат |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Қону диаметрі | 12 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996143088 |
- Бағасы: 5 102 ₸

