
Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra d180мм/ 22.2 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra d180мм/ 22.2 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2820 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 34180-3 |
| Салмақ | 1,07 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 235.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 180 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 225.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/293/rjc3joub1hft5bxaas4h4zkht9l07k95/DS1ExtraD180_34180_3_V2.jpg |
| Қысқаша атауы | Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra d180мм/ 22.2 мм |
| Ең жоғары баға | 4830.00 |
| Ең төменгі баға | 4830.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra d180мм/ 22.2 мм |
| Сайттың атауы толық | Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra d180мм/ 22.2 мм |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L15K8VTKU, 4FB38L15K72R95, 4FB38L15K7LD2H |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6650 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110527 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Шиптордың ені | 50.00 |
| Штрих-код | 4047579341802 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

