
Арматураланған суарғыш шланг, 3/4", 50 м, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 50 м және диаметрі 3/4 дюйм болатын Palisad LUXE 67605 арматураланған суару шлангісі өсімдіктерді суарғышпен суару қажеттілігін болдырмай, бағбандардың жұмысын жеңілдетеді. Бұл екпелерді сапалы күтіп-баптауға және оларды қажетті мөлшерде сумен қамтамасыз етуге көмектеседі. Кез келген Palisad ТМ суару жүйелерімен үйлесімді.АртықшылығыөТе берік полиэфирлі жіптен жасалған шлангтың қызмет ету мерзімі жоғары және қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады.Иілгіштігінің арқасында шланг бүгілгеннен кейін бастапқы пішінін оңай қайтарады."Soft Touch" жабыны бұйымды ультракүлгін сәулелерден және механикалық зақымданудан қорғайды.Қабырғасының қалыңдығы 2,8 мм шлангқа 25 барға дейінгі жоғары жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді.Шлангтың еңкею бұрышы мен жіп қадамы жоғары дәлдікпен есептелген, соның арқасында оған түсетін жүктеме біркелкі бөлінеді.Шланг жасалған жоғары сапалы ПВХ қоршаған ортаға зиянын тигізбейді, өйткені құрамында зиянды заттар жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12.6 кг |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 500 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6750-4 қабатты AquaPRO шлангтары |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қабаттар саны | 4 |
| Максималды қысым | 25 бар |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.8 мм |
| Штрих-код | 4044996139609 |
- Бағасы: 36 135 ₸

