
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х10,0, 5000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х10,0, 5000 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3159 |
| Артикул | 140197 |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/bd9/yxv7srnv3nzgpumuo778ybp7hdghcjmr/140197_v2.jpg |
| Қысқаша атауы | SN4050 10 мм үшін FUBAG қапсырмалары |
| Ең жоғары баға | 830.00 |
| Ең төменгі баға | 830.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | SN4050 10 мм үшін FUBAG қапсырмалары |
| Сайттың атауы толық | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х10,0, 5000 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5167 |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260614313132 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

