
Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra D125мм/ 22.2 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra D125мм/ 22.2 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3705 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 34125-3 |
| Салмақ | 0,45 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 160.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 125 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 145.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra D125мм/ 22.2 мм |
| Ең жоғары баға | 3280.00 |
| Ең төменгі баға | 3280.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra D125мм/ 22.2 мм |
| Сайттың атауы толық | Бетонға арналған алмазды тегістеу дөңгелегі Fubag DS 1 Extra D125мм/ 22.2 мм |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L15K6S0OQ, 4FB38L15K7F0PI, IV9LOP0IDGIG6C |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6949 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110527 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Шиптордың ені | 30.00 |
| Штрих-код | 4047579341253 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

