
Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d230мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d230мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3625 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 10230-3 |
| Салмақ | 1 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 10 |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 230 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 265.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/05e/3a9rxr45wukux2y89icx4l2al3gztyhy/BetonProD230_10230_3_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/970/jeqiqzx862tufyktt6xa8cwt2m1ayxyq/BetonProD230_10230_3_V3.jpg |
| Қысқаша атауы | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d230мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 2610.00 |
| Ең төменгі баға | 2610.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d230мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d230мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 7 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOO1F1QM0DI, 4FB38L0SHJP0BA, 4FB38L0SI1ESEF |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 9246 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110414 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 2,4 |
| Шиптордың ені | 290.00 |
| Штрих-код | 4260614312586 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

