
Трансформер, 12 функция, авторазжим, ықшам өлшем, қапта, 105 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиынтықта картон, былғары және басқа материалдардағы саңылауларды тесуге көмектесетін саңылау, сондай-ақ бөтелкелер мен консервілерді ашуға қажетті консерві ашқыш пен ашқыш бар."Шағын өлшемді Matrix 17620 трансформаторы — бұл ұзындығы 105 мм, 12 функциясы бар және автоматты түрде қысылатын, корпуспен бірге жеткізілетін көп құрал. Оған картонды және басқа материалдарды кесуге арналған пышақ пен ара, жартылай шеңберлі заттарға арналған ұзын тістеуіктер және жұмсақ сымдарды тістеуге арналған тістеуіктер, бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған бұрағыштар, сондай-ақ бөтелкелер мен консервілерді ашуға арналған ашқыштар, тырнақ файлы кіреді. Құралды гаражда пайдалануға болады, сонымен қатар ол үйде, елде, жаяу және саяхатта, аңшылықта немесе балық аулауда пайдалы.Артықшылықтары Пышақ және басқа элементтер болаттан жасалған, сондықтан олар ұзақ уақытқа қызмет етеді.Құралда ұзын тістеуіктерді пайдалануға ыңғайлы автоматты қысу функциясы бар.Трансформатор сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы қаптамамен жабдықталған.Трансформатордың ұзындығы 105 мм, сондықтан оны қалтада немесе сөмкеде алып жүруге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 120 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 178 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 136 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Ұзындығы | 105 мм |
| Функциялар саны | 12 |
| Ерекшеліктері | наличие защитного чехла, авторазжим |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996160696 |
- Бағасы: 2 329 ₸

