
Қондыру шөміші тар, 80 х 450 мм, болат, ұзартылған сабы, Flower Mint, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad FLOWER MINT 62044 өлшемі 80 x 450 мм, болаттан жасалған, ұзартылған тұтқасы бар тар отырғызу шөміші аумақты ретке келтіруге көмектеседі. Өсімдіктерді, көшеттерді отырғызу және отырғызу, гүлдерді көшіру сияқты тапсырмалар үшін оңтайлы. 450 мм ұзартылған тұтқасының арқасында олар ашық кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы.Артықшылықтары Металл бөлігі иммерсиялық пленканың арқасында коррозиядан сенімді қорғалған.Болат шөміш сенімділігі мен беріктігімен ерекшеленеді, құралдың сыну қаупінсіз күш қолдануға мүмкіндік береді.Топыраққа жеңіл ену үшін кенептің ұшы үшкірленген.Тұтқада ыңғайлы пайдалану үшін саусақ асты ойықтары мен ойық аялдамасы бар.Тұтқада ілулі сақтауды ұйымдастыруға арналған тесік бар.Салмағы 284 г шөмішті кез келген пайдаланушы оңай өңдей алады.Гүлді баспа құралдың сәндік қасиеттерін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.284 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 636-Инструмент стальной удлиненный, мягкая обрезиненная рукоятка, серия FLOWER MINT |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқаны жабу | ЭВА |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Flower mint |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | гүлді баспа |
| Жұмыс бөлігінің ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996137032 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

