
Сигналдық таспа, 75 мм х 150 м Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 89037 сигналдық таспасы, орамасы 150 м, ені 75 мм, құрылыс алаңында, саябақта, жолда және т.б. қауіпті аумақты қоршауға мүмкіндік береді. Уақытша қауіпті көрсету үшін қызыл және ақ түсті қорғаныс таспасы қолданылады. Ол алыстан көрінеді, бұл сайтқа кіруді жауып, адамдар ағынын басқа жаққа бағыттауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған таспа созылу және жыртылу кернеулеріне және ылғалға төзімділігімен сипатталады, сондықтан ол ашық ауада қолдануға жарамды. Ультракүлгін сәулелерге төзімділік таспаның солып қалуына жол бермейді, сондықтан ол ұзақ уақыт бойы ашық түсті сақтайды. Таспаның экологиялық қауіпсіздігін кәдеге жарату кезінде қоршаған ортаға зиянын тигізбейтін картон-қағаз төлке қамтамасыз етеді. 75 мм кең таспа үлкен қашықтықтан анық көрінеді. 150 м таспаның үлкен қоры кең аумақты қоршау үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.446 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | ақ, қызыл |
| Ені | 75 мм |
| Штрих-код | 4606800055842 |
- Бағасы: 1 003 ₸

