
Пневматикалық 2-і 1-де шеге-степлер, жүргізу тереңдігін реттейтін, шегелер 18GA, қапсырмалар 18GA Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 2-і 1 пневматикалық қапсырма шегесі 18GA шегелер мен қапсырмаларды жылдам соғуға арналған. Оны жиһаздар мен ағаш жақтауларды құрастыру, үйлерді қаптау және оқшаулау, терезелерді, есіктерді, тақтайшаларды немесе еден жабындарын орнату үшін пайдалануға болады. Ол компрессорлардың кез келген түріне қосылады, себебі ауаны үнемді пайдаланады, небәрі 0,7 л/мин. Артықшылықтары: Арнайы индикатордың арқасында дүкеннің толу деңгейін бақылау оңай. Жабдықтың кездейсоқ ұшып кетуіне жол бермейтін, осылайша оператор мен жұмыс материалын қорғайтын арнайы сақтандырғыш қарастырылған. Арнайы реттегіштің арқасында материалға байланысты жүргізу тереңдігін реттеуге болады. Қапсырма шегенің металл корпусы бар, сондықтан оның беріктігі мен жоғары ресурсы бар. Дүкенге 100 данаға дейін шегелер немесе қапсырмалар сыяды, бұл толтыру жиілігін азайтады. Тұтқасы қолға сырғып кетпейді, себебі оның резеңке жабыны бар. Ыңғайлы жұмыс — қапсырма шегенің салмағы 1,33 кг. Кілттер жинағы мен техникалық қызмет көрсетуге арналған май құтысы жеткізу көлеміне кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 270 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.16325 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.16325.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Шегелердің ұзындығы | 10-50 мм |
| Дүкендегі шегелер саны | 100 дана |
| Дүкендегі қапсырмалар саны | 100 шт |
| Жарамды шығын материалдары | шегелер (штифттер) мен қапсырмалар |
| Қапсырмалардың өлшемі | 13-40 мм |
| Шегелердің түрі | 18GA |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қапсырмалар түрі | 18GA |
| Штрих-код | 4044996145952 |
- Бағасы: 22 790 ₸

