
Инфрақызыл жылытқыш ИН- 2000 (ауа жылытқыш) 220 В, 2000 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ИН-2000 қуатты 2000 Вт инфрақызыл жылытқышы бөлмелерді, оқу бөлмелерін, өндірістік және басқа жабық бөлмелерді жылыту үшін қолданылады. Оның басты ерекшелігі – жылудың 20 м2 аумаққа таралуы және жылыту аймағындағы беттерге тікелей әсер етуі. Жылытқыш ұстамды стильде жасалған, сондықтан ол кез келген интерьерге үйлесімді түрде сәйкес келеді. Дыбыссыз қыздыру құрылғының жұмысына алаңдамауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Шағылыстырғыш қалқан мен жылу оқшаулағыш төсемнен жасалған жылу шағылыстырғыш кешен жылытқыш корпусының қызуына жол бермейді және радиацияның негізгі бөлігін жылыту аймағына бағыттайды. Қыздыру элементі ретінде ТЭН пайдаланылады, ол жоғары ресурспен және температураны тиімді ұстап тұрумен ерекшеленеді. Инфрақызыл сәулелер қабырғаларды, жиһазды және еденді қыздырады, сондықтан беттер мен заттардан суық ауа соқпайды және ауа шамадан тыс кептірілмейді. Осының арқасында адамдар суық мезгілде жиі желдетуге жүгінбей, үй ішінде болу ыңғайлы. Қыздырған кезде толықтық сезімі пайда болмайды, керісінше, ауаның тазалығы сақталады, өйткені жану өнімдері ұсақ шаң бөлшектерін жағудан бөлінбейді. Жылытқыш электр энергиясын үнемді тұтынады, өйткені ауаны жылытуға уақыт жоғалтпайды, бірақ жылуды бірден қабырғаларға, жиһаздарға және т.б. Бұл жылыту маусымы кезінде бюджетті үнемдеуге мүмкіндік береді. Төбені орнату бөлмеде пайдалы орынды пайдаланбауға және орынды үнемдеуге мүмкіндік береді. Монтаждау үшін қажетті бөлшектер жинағы алынбалы қақпақтың астындағы бөлікте орналасқан.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1700 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96445_96446_96447_manual_web.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 9.73 кг |
| Орнату биіктігі | 1.8 м |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 987-Инфрақызыл жылытқыштар |
| Қыздырғыш элемент | излучающая панель |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | без термостата, потолочная установка |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800062611 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

