
Полипропилен құбырларын дәнекерлеуге арналған аппаратқа тефлонмен қапталған саптамалар, D 32; 40 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 32 және 40 мм Kronwerk 94284 жұптастырылған саптамалары полипропилен құбырларын дәнекерлеуге арналған кез келген аппаратқа жарамды. Саптамалардың әрқайсысы екі бөліктен тұрады — біреуі құбырдың бетін ерітеді, екіншісі — қосылатын фитинг. Нәтижесінде су құбыры элементтерінің сенімді және герметикалық қосылуы қамтамасыз етіледі. Артықшылықтары: Жабыспайтын жабын балқытылған пластиктің саптамалардың корпусына жабысып қалуына жол бермейді. Саптамалар бірнеше рет қолдануға арналған, себебі жоғары температураға және химиялық заттардың әсеріне төзімді. Кез келген жабын мақта матамен оңай тазаланады, өйткені саптамалар ластануға дерлік ұшырамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 942-Насадки для пайки пластиковых труб |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996135298 |
- Бағасы: 1 202 ₸

