
Әрлеу шегесі, шпилькалы тескіш пистолет, пневматикалық, шеге 23GA D 0.64 мм ұзындығы 10-30 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix пневматикалық шегесі 23GA шпилькаларын жүргізуге арналған. Ол әрлеуді жүргізу кезінде, сондай-ақ жиһазды құрастыру және орау кезінде қолданылады. Найлердің ауа шығыны 0,7 л/мин төмен, сондықтан ол компрессорлардың кез келген түрімен жұмыс істейді. Артықшылықтары: Шеге өңделетін бетті деформацияламайды, өйткені оның қорғаныш резеңке ұшы бар. Дүкенге 100 шпилькаға дейін сыяды, бұл толтыру жиілігін азайтады. Шегенің ресурсы жоғары, себебі ол металдан жасалған. Шегенің салмағы 1,15 кг, сондықтан ұзақ уақыт жұмыс істегенде де қолдар шаршамайды. Тұтқада сырғып кетпестен сенімді ұстауға арналған резеңке төсем бар. Жеткізу көлеміне оңай техникалық қызмет көрсету үшін кілттер жинағы мен май құятын ыдыс кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.15608 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.15608.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.15 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Жарамды шығын материалдары | түйреуіштер |
| Шегелердің түрі | 23GA |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996145921 |
- Бағасы: 18 200 ₸

