
Пневматикалық қапсырма шеге 3-і 1-де, жүргізу тереңдігін реттейтін, шегелер 18ГА, шегелер 16ГА, қапсырмалар 18 ГА
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 3-і 1-де әмбебап пневматикалық қапсырма шегесі 18 ГА қапсырмаларды және 18ГА және 16ГА шегелерді соғуға қабілетті. Паркет тақтасы, фанера, ДВП, шифер, гипсокартон, мата және қағаз үшін қолданылады. Ол сондай-ақ жиһазды құрастыру, жөндеу және әрлеу кезінде пайдалы. Қапсырма шегесі 107 л/мин ауаны үнемді пайдаланады, сондықтан оны компрессордың кез келген түріне қосуға болады. Артықшылықтары: Арнайы индикатор дүкенді уақтылы толтыру үшін оның толу деңгейін бақылауға мүмкіндік береді. Сақтандырғыш құралдың кездейсоқ босатылуына жол бермей, операторды жарақаттанудан және жұмыс материалын зақымданудан қорғайды. Жүргізу тереңдігін реттегіш материалға байланысты оңтайлы жұмыс режимін таңдауға мүмкіндік береді. Металл корпус беріктігімен және жоғары ресурсымен ерекшеленеді. Журналды жиі толтырудың қажеті жоқ — ол 80/100 дана шегелерге немесе 100 қапсырмаға дейін сыяды. Негізі резеңкеленген тұтқа жұмыстың қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, қолға сырғып кетпейді. Степлер шегесінің салмағы 1,33 кг, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы. Оңай техникалық қызмет көрсету үшін жинақта кілттер жинағы мен май құятын ыдыс бар.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 260 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.01.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.15986 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.15986.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Шегелердің ұзындығы | 10-50 мм, 19-50 мм |
| Дүкендегі шегелер саны | 100 шт, 80 шт |
| Дүкендегі қапсырмалар саны | 100 шт |
| Жарамды шығын материалдары | шегелер (штифттер) мен қапсырмалар |
| Қапсырмалардың өлшемі | 13-40 мм |
| Шегелердің түрі | 18GA, 16GA |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қапсырмалар түрі | 18GA |
| Штрих-код | 4044996145945 |
- Бағасы: 25 650 ₸

